SULTAN LF

Otokar’ın yeni şehir içi otobüsü Sultan LF,  yeni tasarımı, şık ve modern görünüşüyle şehir içi  yolcu taşımacılığına yeni bir soluk getiriyor.

Sultan LF, 8.3 mt’lik  uzunluğu, düşük devirlerde elde edilen yüksek tork değeri (632 Nm), örme şasisi, geniş ön ve arka kapısı ve tam alçak tabanlı gövde yapısı ile kalabalık ve dar sokaklı şehirler için modern bir çözüm.

Sultan LF, yüksek motor gücü ve hafif gövde yapısı ile güç ve ekonomiyi birlikte sunar. Yüksek tork değeri ile rampaları kolayca tırmanır. Engelli yolcu rampası ve bu uzunlukta sınıfının tek tam alçak tabanlı tasarımına sahiptir.

Sultan LF yüksek yolcu kapasitesi, geniş yolcu sahanlığı ve değişik koltuklandırma alternatifleri ile yolcuların konfor içinde seyahat etmesine imkan sağlar.

Sultan LF,  yolculardan ayrılmış özel sürücü bölgesi, joystick vitesi ve konforlu sürüşü ile sürücülerin de yüzünü güldürür.

Sultan LF’de sunulan klima, kamera ve kayıt sistemleri,  dijital hat tabelaları gibi  zengin donanımlar standart olarak sunulur.

Mario Addison Authentic Jersey